![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το Eλληνικό ‘Ιδρυμα Ρευματολογίας πραγματοποιεί Ημερίδα Ενημέρωσης με θέμα ‘Ρευματικές Παθήσεις: Ένα Μεγάλο Κοινωνικό Πρόβλημα’, στο Δήμο Κερατσινίου - Δραπετσώνας.
Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί στις 29 Σεπτεμβρίου, ώρα 18:30 στο Πολιτιστικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη» Εμμ. Μπενάκη 70, στην Αμφιάλη. Τίθεται υπό την αιγίδα της Ιεράς Μητροπόλεως Νικαίας και της Ιεράς Μητροπόλεως Πειραιώς
Πρόσκληση
Το Ελληνικό Ίδρυμα Ρευματολογίας
και ο Δήμος Κερατσινίου – Δραπετσώνας
έχουν την τιμή να σας προσκαλέσουν
στην Ημερίδα Ενημέρωσης του Κοινού με θέμα:
“Ρευματικές Παθήσεις:
Ένα Μεγάλο Κοινωνικό Πρόβλημα”
Η Ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου 2013 και ώρα 18:30,
στο Πολιτιστικό Κέντρο «Μελίνα Μερκούρη», Εμμ. Μπενάκη 70, Αμφιάλη
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)