![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δείτε τι ακριβώς έγραψε...
Η Βέβα Αλεξιάδου λίγες ώρες πριν την απώλεια της δεύτερης κόρης έγραψε ένα μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook, με ευχές για την γιορτλη της εγγονής της Χαράς.
Η τηλεμαγείρισσα έγραψε συγκεκριμένα ότι:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δείτε τι ακριβώς έγραψε...
Η Βέβα Αλεξιάδου λίγες ώρες πριν την απώλεια της δεύτερης κόρης έγραψε ένα μήνυμα στον προσωπικό της λογαριασμό στο facebook, με ευχές για την γιορτλη της εγγονής της Χαράς.
Η τηλεμαγείρισσα έγραψε συγκεκριμένα ότι: