![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Γιατί βρε Κατερίνα; Γιατί το κάνεις αυτό στον εαυτό σου; Όταν είσαι βαμμένη έστω και λίγο δεν μπορείς να βάζεις #nomakeup. Είναι λογικό από κάτω τα σχόλια να είναι και... επικριτικά.
Η Κατερίνα Καινούργιου ανέβασε μια πολύ όμορφη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, ωστόσο έκανε ένα λάθος. Χρησιμοποίησε το #nomakeup ενώ ήταν κάπως βαμμένη και οι διαδικτυακοί της φίλοι της τα… έχωσαν λίγο γι΄αυτό. Εμείς πήραμε απλά ενδεικτικά μερικά σχόλια και σας τα παρουσιάζουμε λίγο πιο κάτω.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)