![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο νοσοκομείο βρέθηκε η Εύη Φραγκάκη και μάλιστα αποκόμμισε και έναν νάρθηκα να τη... συντροφεύει.
Η δημοσιογράφος με μία «μυθική» όπως χαρακτήρισε η ίδια την τούμπα που έφαγε, έπαθε κάκωση στο πόδι που την οδήγησε στο ΚΑΤ.
«Με μια γερή κάκωση στο πόδι κ πολυ πόνο, "κερδισα" τελικα έναν νάρθηκα & τις καλύτερες εντυπώσεις απο τη δουλεια των ανθρώπων στο ΚΑΤ» έγραψε η ίδια στα social media ενημερώνοντας τους διαδικτυακούς της φίλους. Σύντομα θα απαλλαγεί και από τον νάρθηκα αλλά μέχρι τότε θα πρέπει να αναρρώσει πλήρως.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)