![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το συγκινητικό μήνυμα του εκδότη των Παραπολιτικών για τον Παναγιώτη Τζένο.
«Το ‘97 έφυγε ο αδερφός μου. Σήμερα έφυγε ο Παναγιωτης μου. Ο δεύτερος αδερφός μου. Ήταν τα πάντα για μένα. Καλό ταξίδι αδερφέ μου. Δεν περίμενα ποτέ τούτη τη στιγμή. Σ αγαπώ αιώνια. Σ ευχαριστώ για όλα», ήταν το συγκινητικό μήνυμα του εκδότη των Παραπολιτικών, Γιάννη Κουρτάκη για την ξαφνική απώλεια του γενικού διευθυντή μέσων του ομίλου των Παραπολιτικών, Παναγιώτη Τζένου.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)