![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
- Οι υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι Γιώργος Βίτσας και Κυριακή Μπουρδάκου με τον Νίκο Βλαχάκο διοργανώνουν προεκλογική συνάντηση για όλους τους υποστηρικτές του συνδυασμού «Πειραιάς Πόλη Πρότυπο»
– Δείτε πότε και πού θα γίνει
…του Σαράντου Ευσταθόπουλου, Εκδότη Piraeus Press
Ο Γιώργος Βίτσας και η Κυριακή Μπουρδάκου, υποψήφιοι Δημοτικοί σύμβουλοι με τον Νίκο Βλαχάκο προσκαλούν το λαό του Πειραιά στην εκδήλωσή τους που θα γίνει την Πέμπτη 23 Μαΐου και ώρα 8 μ.μ. στο Cavo D' Oro ( Λεωφ. Παπαναστασίου 19, Καστέλλα) για να συζητήσουν για τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο Πειραιάς μας σήμερα.
Πρόκειται για δύο δραστήριους υποψήφιους, οι οποίοι έχουν όραμα, ο Πειραιάς να αποκτήσει πλέον την όψη που του αρμόζει και να αναδειχθεί σε μια «Πόλη Πρότυπο».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)