![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Δημοτική Ραδιοφωνία Πειραιά ″ Κανάλι Ένα 90.4FM″ θα κόψει την παραδοσιακή Βασιλόπιτα, τη Δευτέρα 25 Φεβρουαρίου 2019, στο cafe Monte Carlo στην πλατεία Αλεξάνδρας.
Μέσα σε ένα εορταστικό κλίμα ο Πρόεδρος Τάκης Αβραμίδης, ο Αντιπρόεδρος Στέλιος Μπρατσόλης, τα μέλη του Δ.Σ. και οι εργαζόμενοι του καναλιού, θα ανταλλάξουν ευχές για το νέο έτος!
Η πρόσκληση είναι ανοιχτή για όλους τους φίλους και ακροατές του Δημοτικού Ραδιοφώνου Πειραιά 90,4.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)