![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ξεκινά στις 21:00 σήμερα Τρίτη 24 Ιανουαρίου και θα κρατήσει έως τα ξημερώματα της Τετάρτης!
Ο λόγος για το μεγάλο πάρτυ του SHERLOCK Hall, στον πεζόδρομο της Κολοκοτρώνη, πίσω από το Δημοτικό Θέατρο Πειραιά, το οποίο υποδέχεται σήμερα την Έλενα Δομάζου και τον Γιώργο Λιβάνη!
Η ζωντανή ελληνική βραδιά διοργανώνεται ύστερα από απαίτηση των Πειραιωτών φίλων και θαμώνων του SHERLOCK Hall... Και αναμένεται να γίνει πανικός σήμερα!
Ραντεβού όλοι στις 21:00 σήμερα στο SHERLOCK Hall, Κολοκοτρώνη 69!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)