![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ανακοινώθηκαν τα τελικά αποτελέσματα από το υπουργείο Εσωτερικών για το Δήμο Νίκαιας – Αγ. Ιωάννη Ρέντη.
Δείτε παρακάτω ποιοι είναι οι Δημοτικοί Σύμβουλοι του συνδυασμού Δημοκρατική Συνεργασία για τη Νίκαια και το Ρέντη που εκλέγονται και πόσους σταυρούς έλαβε ο καθένας.
Συνολικά ο συνδυασμός του Κανέλλου (Άκη) Τούντα έλαβε 7 έδρες με ποσοστό 14,50% στην πρώτη Κυριακή.
Πρώτη Δημοτική Σύμβουλος Νίκαια η Πολυξένη (Τζένη) Γεωργαντζέλη με 683 ψήφους και πρώτος Δημοτικός Σύμβουλος Αγ. Ιωάννη Ρέντη ο Ελευθέριος Χαράμης με 395 ψήφους.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)