![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
O Μιχάλης Τσιφάκης Junior - εγγονός του αεικίνητου Προέδρου της Ένωσης Καταναλωτών Ελλάδος Μιχάλη Τσιφάκη - και πιο συγκεκριμένα ο παίκτης του σουτ και γκολ, έχει βάλει ως στόχο σε λίγα χρονάκια να μοιάσει ποδοσφαιρικά στον Γάλλο επιθετικό ποδοσφαιριστή Kylian Mbappe !
Αγωνίζεται στην Κ10 του Ολυμπιακού Κερατσινίου και φουλάρει τις σωματικές του «μηχανές», έτσι ώστε να καταξιωθεί στα ευρωπαϊκά γήπεδα !
ΥΓ: Παικταρά Μιχαλάκη δώστα όλα και εάν έχεις το πείσμα και την αγωνιστικότητα του παππού σου, σίγουρα θα πιάσεις τους δύσκολους αλλά όχι ακατόρθωτους στόχους σου!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)