Γ ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα Καραβά, Κερατσινίου και Αίαντα Σαλαμίνας


– Δημοσιεύθηκε το πρόγραμμα του 8ου ομίλου της Γ’ Εθνικής 

– Δείτε το αναλυτικά παρακάτω

Με 12 ομάδες διεξάγεται ο 8ος όμιλος της Γ’ Εθνικής και πρόγραμμα 22 αγωνιστικών.

Πιο συγκεκριμένα: 

1η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Ακράτητος

ΑΟ Πυλίου – Μικρασιατική Χίου

Παναλευσινιακός – Αιολικός

Αετός Λουτρών – ΑΠΟ Κερατσίνι

Θύελλα Ραφήνας – Καραβάς

Πυθαγόρας Σάμου – Αστέρας Βάρης

2η αγωνιστική

ΑΟ Πυλίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Παναλευσινιακός

Μικρασιατική Χίου – Αετός Λουτρών

Αιολικός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Πυθαγόρας Σάμου

Αστέρας Βάρης – Καραβάς

3η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Παναλευσινιακός

Αετός Λουτρών – ΑΟ Πυλίου

Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος

Πυθαγόρας Σάμου – Μικρασιατική Χίου

Αστέρας Βάρης – Αιολικός

Καραβάς – ΑΠΟ Κερατσίνι

4η αγωνιστική

Αετός Λουτρών – Αίας Σαλαμίνας

Παναλευσινιακός – Θύελλα Ραφήνας

ΑΟ Πυλίου – Πυθαγόρας Σάμου

Ακράτητος – Αστέρας Βάρης

Μικρασιατική Χίου – Καραβάς

ΑΠΟ Κερατσίνι – Αιολικός

5η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Θύελλα Ραφήνας

Πυθαγόρας Σάμου – Αετός Λουτρών

Αστέρας Βάρης – Παναλευσινιακός

Καραβάς – ΑΟ Πυλίου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Ακράτητος

Αιολικός – Μικρασιατική Χίου

6η αγωνιστική

Πυθαγόρας Σάμου – Αίας Σαλαμίνας

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Βάρης

Αετός Λουτρών – Καραβάς

Παναλευσινιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι

ΑΟ Πυλίου – Αιολικός

Ακράτητος – Μικρασιατική Χίου

7η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – Αστέρας Βάρης

Καραβάς – Πυθαγόρας Σάμου

ΑΠΟ Κερατσίνι – Θύελλα Ραφήνας

Αιολικός – Αετός Λουτρών

Μικρασιατική Χίου – Παναλευσινιακός

Ακράτητος – ΑΟ Πυλίου

8η αγωνιστική

Καραβάς – Αίας Σαλαμίνας

Αστέρας Βάρης – ΑΠΟ Κερατσίνι

Πυθαγόρας Σάμου – Αιολικός

Θύελλα Ραφήνας – Μικρασιατική Χίου

Αετός Λουτρών – Ακράτητος

Παναλευσινιακός – ΑΟ Πυλίου

9η αγωνιστική

Αίας Σαλαμίνας – ΑΠΟ Κερατσίνι

Αιολικός – Καραβάς

Μικρασιατική Χίου – Αστέρας Βάρης

Ακράτητος – Πυθαγόρας Σάμου

ΑΟ Πυλίου – Θύελλα Ραφήνας

Παναλευσινιακός – Αετός Λουτρών

10η αγωνιστική

Αιολικός – Αίας Σαλαμίνας

ΑΠΟ Κερατσίνι – Μικρασιατική Χίου

Καραβάς – Ακράτητος

Αστέρας Βάρης – ΑΟ Πυλίου

Πυθαγόρας Σάμου – Παναλευσινιακός

Θύελλα Ραφήνας – Αετός Λουτρών

11η αγωνιστική

Μικρασιατική Χίου – Αίας Σαλαμίνας

Ακράτητος – Αιολικός

ΑΟ Πυλίου – ΑΠΟ Κερατσίνι

Παναλευσινιακός – Καραβάς

Αετός Λουτρών – Αστέρας Βάρης

Θύελλα Ραφήνας – Πυθαγόρας Σάμου