ΕΚΛΟΓΕΣ 2019 – Όλοι οι σταυροί σε Α & Β Πειραιά (Ευρωβουλευτές, Δημοτικοί Σύμβουλοι & Κοινοτικοί Σύμβουλοι)

– Το Πρωτοδικείο Πειραιά ανακοίνωσε τα επίσημα αποτελέσματα για Ευρωεκλογές 2019 και Δημοτικές Εκλογές 2019 σε Δήμους Α & Β Πειραιά
Ευρωβουλευτές, Δημοτικοί Σύμβουλοι & Κοινοτικοί Σύμβουλοι – Αναλυτικά οι σταυροί

…του Σαράντου Ευσταθόπουλου, Εκδότη Piraeus Press

ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΜΕ ΕΝΑ ΚΛΙΚ ΠΑΡΑΚΑΤΩ:

 

Δείτε όλα τα αποτελέσματα ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΕΔΩ

 

ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ: Όλοι οι Σταυροί – Δημοτικοί Σύμβουλοι & Κοινοτικοί Σύμβουλοι

Κοινότητες Δήμου Πειραιώς

 

Α΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Β΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Γ΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Δ΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Ε΄ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Αγκιστρίου
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Β΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Β΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Αίγινας
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Β΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Β΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Κοινότητες Δήμου Αίγινας

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΓΙΝΑΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΘΕΟΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΑΓΡΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΡΔΙΚΑΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Κυθήρων
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Β΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Β΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Κοινότητες Δήμου Κυθήρων

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΤΙΚΥΘΗΡΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΩΝΙΑΔΙΚΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΒΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΒΟΥΝΑΔΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΛΙΑΝΙΚΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΘΗΡΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΟΘΕΤΙΑΝΙΚΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΗΤΑΤΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΥΡΤΙΔΙΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΤΑΜΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΑΤΣΙΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΡΙΛΙΓΚΙΑΝΙΚΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Πόρου
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Σπετσών
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Τροιζηνίας – Μεθάνων
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Β΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Β΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

Κοινότητες Δήμου Τροιζηνίας – Μεθάνων

 

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΤΣΑΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΗΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΦΑΝΑΡΙΟΥ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΛΑΤΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΠΗΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΖΑ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥΠΟΛΗΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΑΣ

Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα

 

Δήμος Ύδρας
Συγκεντρωτικά συνδυασμών Α΄ Κυριακής
Αποτελέσματα συνδυασμών ανά εκλογικό τμήμα Α΄ Κυριακής
Συγκεντρωτικά υποψηφίων με φθίνουσα ταξινόμηση
Αποτελέσματα υποψηφίων ανά εκλογικό τμήμα