![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τέσσερις ημέρες μετά το δεύτερο γύρο των εκλογών ανακοινώθηκαν τα επίσημα αποτελέσματα σταυροδοσίας όλων των υποψηφίων Δημοτικών και Κοινοτικών Συμβούλων.
Δείτε αναλυτικά πόσους σταυρούς πήρε ο κάθε υποψήφιος Δημοτικός και Κοινοτικός σύμβουλος σε όλους τους Δήμους της Α' και Β' Εκλογικής Περιφέρειας Πειραιά.
Τα αποτελέσματα για τους υποψηφίους στην Α΄ Πειραιά:
Τα αποτελέσματα για τους υποψηφίους στην Β' Πειραιά:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)