![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Χωρίς τον Κρατερό Κατσούλη στα πλατό της εκπομπής «Στα καλά καθούμενα» ήταν η Κατερίνα Καραβάτου καθώς ο σύζυγός της και συμπαρουσιαστής της βρίσκεται στο νοσοκομείο! Τι συνέβη;
Όπως ανακοίνωσε η όμορφη παρουσιάστρια, ο ηθοποιός βρίσκεται στο κρεβάτι του πόνου χωρίς όμως να μπει σε λεπτομέρειες.
Εκείνο που είναι σίγουρο είναι πως ο Κρατερός είναι στο νοσοκομείο, μακριά από τα πλατό της εκπομπής την οποία ανέλαβε εξολοκλήρου η Κατερίνα με την πολύτιμη βοήθεια του Δημήτρη Μακαλιά αλλά και της Όλγας Λαφαζάνη. Όλοι οι τηλεθεατές, στέλνουν τα περαστικά και τις ευχές τους στον Κρατερό να γίνει σύντομα καλά...
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)