![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Σταματίνα Τσιμτσιλή μάλλον ζήλεψε λίγη από τη δόξα του Μάρκου Σεφερλή.
Έτσι αποφάσισε να τον μιμηθεί on air στην εκπομπή της!
Ο Μάρκος Σεφερλής ως είθισται κάνει κάθε μέρα διαφορετική έναρξη... Ο κωμικός ηθοποιός προσπαθεί να κάνει ένα μικρό σκετσάκι στην έναρξη της εκπομπής του Mega Με Μία... Aυτό ζήλεψε και η Σταματίνα η οποία το είπε on air στο Happy Day και έβαλε γυαλιά, σκουφάκι, πήρε ένα βιβλίο και απήγγειλε ποιήματα!
ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΤΟ ΒΙΝΤΕΟ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)