![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Τρεις μέρες μου πήρε να στολίσω το δέντρο μου» είπε!
Η Τζούλια Νόβα άνοιξε την πόρτα του υπερπολυτελούς διαμερίσματός της στην κάμερα του «Happy Day» και την Ελένη Μουστάκη και μείναμε με το στόμα ανοιχτό.
Δείτε το βίντεο:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
«Τρεις μέρες μου πήρε να στολίσω το δέντρο μου» είπε!
Η Τζούλια Νόβα άνοιξε την πόρτα του υπερπολυτελούς διαμερίσματός της στην κάμερα του «Happy Day» και την Ελένη Μουστάκη και μείναμε με το στόμα ανοιχτό.
Δείτε το βίντεο: