![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το «παιχνίδι» της τηλεθέασης το ξέρει πολύ καλά η σαγηνευτική παρουσιάστρια Ελένη Μενεγάκη η οποία καταφέρνει να συγκεντρώσει τα βλέμματα πάνω της, με τον αισθησιακό χορό της, που κάνει το γύρο του διαδικτύου.
Καλεσμένη στην εκπομπή ήταν η καλή της φίλη Νατάσα Θεοδωρίδου και η Μενεγάκη έκλεψε τις εντυπώσεις με το καυτό τσιφτετέλι της! Μπορεί το βίντεο να μην είναι φετινό αλλά σαρώνει ακόμη...
Δείτε το βίντεο ποτ-πουρι
{youtube}rYzM3IFVUPI{/youtube}
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)