![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το γύρο του διαδικτύου, ωθώντας όλο και περισσότερους χρήστες στο «κυνήγι» ενός… πάντα, κάνει τις τελευταίες ώρες ένα χριστουγεννιάτικο σκίτσο ενός Ούγγρου καλλιτέχνη.
Ο Gergely Dudás έκρυψε ανάμεσα σε δεκάδες χιονάνθρωπους ένα… πάντα, προκαλώντας το ιντερνετικό κοινό να το εντοπίσει!
Εσείς μπορείτε; Δείτε το σκίτσο και πού ήταν τελικά.
«Βρήκα ένα δράκο, δύο παντόφλες, ένα ποπ κορν, αλλά πουθενά πάντα», σχολίασε ένας κάτω από το σκίτσο, ενώ κάποιοι άλλοι πρόσθεσαν: «Δεν υπάρχει κανένα πάντα», «Ψάχνω εδώ και 15 λεπτά και δεν μπορώ να το βρω με τίποτα»…
ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)