![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μια ενδιαφέρουσα εκδήλωση πραγματοποιείται στο ΓΕΛ Καλλίπολης στο πλαίσιο μαθήματος.
Διαβάστε παρακάτω τη σχετική ανακοίνωση:
Σας ενημερώνουμε ότι στις 28/3/2019 11:00 π.μ. θα πραγματοποιηθεί εκδήλωση στο σχολείο μας με ομιλητή τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Σάββα Κωφίδη, γνωστό σε όλους για την προσφορά του και το ήθος του, εντός και εκτός γηπέδων.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο πλαίσιο του μαθήματος της Ερευνητικής Εργασίας της Α΄ Λυκείου και έχει θέμα: "Η σημασία του ερασιτεχνικού αθλητισμού στην ανάπτυξη και την σωστή διαπαιδαγώγηση των νέων ανθρώπων".
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)