![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μπροστά σε ένα αποτρόπαιο θέαμα βρέθηκε περαστικός στις 4 τα ξημερώματα στο λιμάνι του Πειραιά όταν εντόπισε έναν νεαρό άνδρα απαγχονισμένο στην πύλη Ε-3 πίσω από ένα κιόσκι.
Άμεσα ειδοποιήθηκε το λιμενικό σώμα όπου απέκλεισε την περιοχή, ιατροδικαστικής και ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ. Σύμφωνα με τα πρώτα στοιχεία ο άτυχος άνδρας ήταν ένας 25χρονο Σύρος.
Το τραγικό περιστατικό ερευνά η ασφάλεια του κεντρικού λιμεναρχείου Πειραιά.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)