![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η κακοκαιρία έπληξε και τον Πειραιά τελικά.
Επίσημη ανακοίνωση εκδόθηκε πριν λίγο από το Δήμο Πειραιά και το Δήμο Νίκαιας-Ρέντη.
ΚΛΕΙΣΤΑ ΤΑ ΣΧΟΛΕΙΑ
Λόγω της χιονόπτωσης και των προβλέψεων για παγετό τις πρωινές ώρες και προκειμένου να διασφαλιστεί η ασφάλεια των μαθητων, αύριο Τρίτη 10/01/2017, τα σχολεία πρωτοβάθμιας και δευτεροβάθμιας εκπαιδεύσης καθώς και οι Βρεφονηπιακοί Σταθμοί του Δήμου Πειραιά και του Δήμου Νίκαιας-Ρέντη θα παραμείνουν κλειστά.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)