![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Διακοπή νερού θα γίνει αύριο σε αρκετές περιοχές του Πειραιά σύμφωνα με επίσημη ανακοίνωση της ΕΥΔΑΠ.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΗΝ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ:
«Η ΕΥΔΑΠ ανακοινώνει ότι λόγω απαραίτητων τεχνικών εργασιών σε κεντρικό τροφοδοτικό αγωγό ύδρευσης, θα υπάρξει πτώση πίεσης έως στέρηση νερού στις περιοχές: Καλλίπολη, Χατζηκυριάκειο, Φρεατίδα, Άγιος Βασίλειος του Δήμου Πειραιά από τις 08.00 το βράδυ της Τρίτης 25/10 έως τις 08.00 το πρωί της Τετάρτης 26/10».
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)