![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κρυφτό με τους Πειραιώτες φαίνεται πως παίζει σήμερα ο Ήλιος, αφού μία εμφανίζεται και μία κρύβεται πίσω από τα πυκνά σύννεφα. Ο φωτογραφικός φακός της PP σας μεταφέρει εικόνες από τον πειραϊκό ουρανό.
Απολαύστε τις:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Κρυφτό με τους Πειραιώτες φαίνεται πως παίζει σήμερα ο Ήλιος, αφού μία εμφανίζεται και μία κρύβεται πίσω από τα πυκνά σύννεφα. Ο φωτογραφικός φακός της PP σας μεταφέρει εικόνες από τον πειραϊκό ουρανό.