![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
- Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Παιδιού ο Πρόεδρος της ΚΟΔΕΠ, Ιωάννης Βοϊδονικόλας επισκέφθηκε το Ίδρυμα Παιδικής Προστασίας Ανηλίκων "Καλός Ποιμήν"
- Τους υποδέχθηκε η Διευθύντρια του Ιδρύματος, Αγγελική Κουζούμη με την οποία συζήτησαν κιόλας
Ο Πρόεδρος της ΚΟ.Δ.Ε.Π. Ιωάννης Βοϊδονικόλας, μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου, καθώς και ο Προϊστάμενος Κοινωνικών Υπηρεσιών, Νικήτας Κανάκης, με αφορμή την παγκόσμια ημέρα παιδιού επισκέφθηκαν το Ίδρυμα Παιδικής Προστασίας Ανηλίκων “Καλός Ποιμήν”.
Στο ίδρυμα τους υποδέχθηκε εγκάρδια η Διευθύντρια, Αγγελική Κουζούμη, με την οποία και συζήτησαν σε φιλικό κλίμα για τις ανάγκες και το έργο του Ιδρύματος.
Ο Ιωάννης Βοϊδονικόλας υποσχέθηκε πως η Κ.Ο.Δ.Ε.Π θα είναι αρωγός στο δύσκολο έργο του Ιδρύματος, συμβάλλοντας με όλες τις δυνάμεις της για την καλύτερη λειτουργία του Ιδρύματος.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)