![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Περιφερειάρχης Αττικής, κ.α Ρένα Δούρου και ο Αντιπεριφερειάρχης Πειραιά, κ. Γιώργος Γαβρίλης σας προσκαλούν στις εορταστικές εκδηλώσεις για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 στον Πειραιά
ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Περιφερειάρχης Αττικής, κ.α Ρένα Δούρου και ο Αντιπεριφερειάρχης Πειραιά, κ. Γιώργος Γαβρίλης σας προσκαλούν στις εορταστικές εκδηλώσεις για την επέτειο της 25ης Μαρτίου 1821 στον Πειραιά
ΔΕΙΤΕ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ: