![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Στο νοσοκομείο «Παίδων» έχει διακομισθεί ένα 6χρονο παιδί το οποίο νωρίτερα παρασύρθηκε από αυτοκίνητο στη περιοχή του Κερατσινίου .
Η παράσυρση του ανηλίκου , έγινε στην οδό Πανόρμου 85 λίγο πριν τις 08:30 τι πρωί, με τον οδηγό του αυτοκινήτου που το παρέσυρε να παραμένει στο σημείο .
Μέχρι αυτή την ώρα δεν έχουν γίνει παραπάνω γνωστά για την κατάσταση της υγείας του παιδιού, ενώ η τροχαία έρευνα τις συνθήκες κάτω από την οποίες ο οδηγός του οχήματος παρέσυρε το 6χρονο και το τραυμάτισε.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)