![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η αυλαία της 26ης, εμβόλιμης, αγωνιστικής, πέφτει σήμερα, με την αναμέτρηση που διεξάγεται στο «Γεώργιος Καραϊσκάκης» μεταξύ Ολυμπιακού και Αστέρα Τρίπολης.
Ο αγώνας θα μεταδοθεί σήμερα στις 16.45
Η αποστολή του Ολυμπιακού: Ρομπέρτο, Γιαννιώτης, Ελαμπντελαουί, Εντινγκά, Μιλιβόγεβιτς, Σαντάνα, Σαλίνο, Μαζουακού, Διαμαντάκος, Χάρα, Φορτούνης, Αφελάι, Μποτία, Μπενίτες, Κασάμι, Ντομίνγκεζ, Σιόβας, Ντοσεβί
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)