![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σήμερα, Κυριακή 01/09 στις 21:30 (NovaSports 1), η ομάδα μας αντιμετωπίζει εκτός έδρας τον Λεβαδειακό, για την 3η αγωνιστική του Πρωταθλήματος.
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ: Πρζιρόφσκι, Στρατηλάτης, Μουλόπουλος, Νικολακάκης, Γεωργίου, Μανόλο, Σανγκουινέτι, Μάγκας, Σκέμπης, Μαχαίρας, Λαμπρόπουλος, Πετράζι, Ροτζέριο, Ορτέγκα, Γιάντσης, Βασιλείου, Κονέ και Μπούστο.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ: Μέγιερι, Ρομπέρτο, Μπονγκ, Χολέβας, Κάμπελ, Φετφατζίδης, Φουστέρ, Ιμπαγάσα, Μασάντο, Μανιάτης, Μανωλάς, Μετζανί, Μήτρογλου, Ολαϊτάν, Παπάζογλου, Σαλίνο, Σάμαρης, Σαβιόλα, Σιόβας και Βάις.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)