![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Με καταιγιστική νίκη που δύσκολα θα ξεχάσουν έφυγαν οι αθλήτριες του Εθνικού Πειραιά, στο Πόλο γυναικών.
Η ομάδα πόλο γυναικών του Εθνικού Πειραιά κατάφερε να επικρατήσει με 22-6 επι του Ηρακλή στην τέταρτη αγωνιστική της Α1.
Οι Πειραιώτισσες χειρίστηκαν σαφώς καλύτερα το παιχνίδι και έμειναν στην τρίτη θέση μαζί με τον Παναθηναϊκό, ενώ ο Ηρακλής έμεινε στην τελευταία θέση, αφού έχει υποστεί και έναν μηδενισμό όταν δεν κατέβηκε στο ματς με τον Ολυμπιακό.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)