![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η φωτογραφία που ανάρτησε την Δευτέρα η Όλγα Κεφαλογιάννη στην προσωπική της σελίδα στο facebook έκανε πάταγο στους διαδικτυακούς της φίλους.
Η υπουργός Τουρισμού είναι στην φωτογραφία μαζί με τον Ηλία Ψινάκη και οι δυό τους συγκέντρωσαν και φυσικά θα έχουν ξεπεράσει κατά πολύ στη συνέχεια, τα 3.000 Likes.
Η υπουργός Τουρισμού γράφει στη λεζάντα που συνοδεύει τη φωτογραφία: Με αφετηρία την ιστορική αξία της Μάχης του Μαραθώνος, συνεργαζόμαστε με τον Δήμο Μαραθώνα, με στόχο την προβολή και την ενίσχυση της εικόνας της Χώρας.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)