![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Δούκισσα Νομικού ρώτησε τον ηθοποιό: «Αφού εσύ από το MEGA ξεκίνησες, φαντάζομαι όλο αυτό που συμβαίνει σε αυτό το κανάλι εσένα σε πονάει λίγο περισσότερο;».
«Χέστ@κ@... Γιατί εσείς άμα...ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Δούκισσα Νομικού ρώτησε τον ηθοποιό: «Αφού εσύ από το MEGA ξεκίνησες, φαντάζομαι όλο αυτό που συμβαίνει σε αυτό το κανάλι εσένα σε πονάει λίγο περισσότερο;».
«Χέστ@κ@... Γιατί εσείς άμα...ΔΕΙΤΕ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ