![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Το Πρωινό ΣΟΥΚΟΥ της Κυριακής ξεκίνησε με μια αισθητή απουσία. Η Μαρία Μπεκατώρου κάθισε μόνη της ανάμεσα στον Λάμπρο Κωνσταντάρα και τη Νανά Ηλιοπούλου και είπε για τον Νίκο Μουτσινά: "Ο Νίκος ξεκίνησε να έρχεται με το αυτοκίνητό του και τα σκυλιά και κάποια σκηνή στα λιβάδια θέλησε να κάνει ο Τρίκι την ανάγκη του και σταμάτησε. Όπως σταμάτησε όμως, έμεινε εκεί»...
Ο Λάμπρος είχε μια διαφορετική ιστορία να διηγηθεί για την απουσία του Νίκου. Σημασία, όμως, έχει ότι ο Νίκος Μουτσινάς είναι άφαντος...
{youtube}Q966BjqdVsk{/youtube}
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)