![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν θα μπορούσε ο Σάββας Πούμπουρας να επιλέξει άλλο πρόσωπο από την Βίκυ Σταυροπούλου για την πρώτη του εκπομπή, η οποία του έκανε ποδαρικό με μια φάρσα που θα της μείνει αξέχαστη!
Αν και είναι γνωστό πως η κόρη της, Δανάη Μπάρκα την έχει ξετινάξει με τα αστεία της και ο τρόμος της έχει γίνει πια συνήθεια αλλά αυτό σίγουρα δεν τον περίμενε.
Δείτε στο βίντεο που ακολουθεί τη φάρσα που της έστησαν!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)