![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Όπως δεν την είχαμε ξαναδεί… η Ζέτα Μακρυπούλια πήρε μέρος στο «Ougachallenge» και τύλιξε σουβλάκια με τον δικό της ιδιαίτερο τρόπο, ενώ δεν παρέλειψε να φάει κιόλας!
Καθώς η δοκιμασία είχε τελειώσει, ο Δήμητρης Ουγγαρέζος που τόση ώρα κρατιόταν για να μη μιλήσει πέταξε μια αμίμητη ατάκα: «Παιδιά θα το πω και ας μην μου ξαναμιλήσει. Αυτή τρώει σα να μην είναι μου…α»! Κι η Ζέτα από την ταραχή της λερώθηκε από το σουβλάκι…
Δείτε το βίντεο ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)