![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μας έχει συνηθίσει στις τεράστιες αλλαγές στα μαλλιά της. Γενικά τολμάει να κάνει πολλές διαφορετικές αποχρώσεις και σε διάστημα λίγων μηνών κάνει τρομερές χρωματικές αλλαγές.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ LOOΚ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΦΟΥΡΕΙΡΑ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Μας έχει συνηθίσει στις τεράστιες αλλαγές στα μαλλιά της. Γενικά τολμάει να κάνει πολλές διαφορετικές αποχρώσεις και σε διάστημα λίγων μηνών κάνει τρομερές χρωματικές αλλαγές.
ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΝΕΟ LOOΚ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ ΦΟΥΡΕΙΡΑ ΕΔΩ