![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό της καλής του φίλης, Δέσποινας Βανδή.
Ο λόγος για τον Γιώργο Καπουτζίδη, ο οποίος το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε στην πρεμιέρα της παράστασης «Μamma Mia». Ο ίδιος μεταξύ άλλων έκανε και μια αποκάλυψη.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν θα μπορούσε να λείπει από το πλευρό της καλής του φίλης, Δέσποινας Βανδή.
Ο λόγος για τον Γιώργο Καπουτζίδη, ο οποίος το βράδυ της Πέμπτης βρέθηκε στην πρεμιέρα της παράστασης «Μamma Mia». Ο ίδιος μεταξύ άλλων έκανε και μια αποκάλυψη.