![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Πιο περήφανος από ποτέ είναι ο Στέλιος Κρητικός για τον γιο του, Άρη, ο οποίος σάρωσε στις φετινές Πανελλήνιες!
Σήμερα βγήκαν οι βάσεις για τις Σχολές και όπως αποκάλυψε ο γνωστός ηθοποιός – ο οποίος πρόκειται σε λίγο καιρό να γίνει μπαμπάς για τέταρτη φορά – ο μικρότερος γιος του Άρης Κρητικός πέρασε στο Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών στο τμήμα των Θεατρικών Σπουδών και μάλιστα πρώτος απ’ όλους!
Ο Στέλιος Κρητικός αποκάλυψε το ευχάριστο γεγονός στα Instagram Stories του, δείχνοντας έτσι την περηφάνεια του για τον γιο του.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)