![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σε πελάγη ευτυχίας πλέουν ο Γιάννης Βαρδής και η σύζυγός του, Νατάσσα Σκαφίδα, τους τελευταίους μήνες. Ο λόγος; Ο ερχομός της κόρης τους.
Η μικρούλα, η οποία θα πάρει το όνομα Κατερίνα (της γιαγιάς του τραγουδιστή) έχει φέρει την απόλυτη ευτυχία στο ζευγάρι. Μάλιστα, η οικογένεια Βαρδή φωτογραφήθηκε για λογαριασμό γνωστού περιοδικού με τη μικρούλα.
Η Σκαφίδα ανέβασε στον προσωπικό της λογαριασμό, στο Instagram υλικό από τη φωτογράφηση, όπου ποζάρουν οι τρεις τους. Μάλιστα, η μικρούλα είναι ολόιδια ο μπαμπάς της, Γιάννης Βαρδής.
womenonly
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)