![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Σήμερα συμπληρώνονται 20 ολόκληρα χρόνια από την ημέρα που η αξέχαστη Αλίκη Βουγιουκλάκηάφησε τον κόσμο ετούτο και έφυγε για να καταλάβει τη δική της θέση ανάμεσα στα αστέρια του Γαλαξία.
Έτσι νιώθει και ο άλλοτε στενός συνεργάτης της ο οποίος μέσα από το facebook θέλησε να εκφράσει τη θλίψη που συνεχίζει να έχει, είκοσι χρόνια μετά για την απουσία της από κοντά του. Ο λόγος για τον γνωστό...
ΔΕΙΤΕ ΕΔΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΤΟΥ ΔΙΑΣΗΜΟΥ ΦΙΛΟΥ ΤΗΣ ΑΛΙΚΗΣ ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΑΚΗ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)