![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Δεν μπόρεσε να κρατήσει τα δάκρυά της η Βίκυ Παγιατάκη «στον αέρα» της πρωινής εκπομπής «Πρωινό Mou».
Φορώντας μεγάλα γυαλιά για να κρύψει τον πόνο της, σήμερα η αστρολόγος ήταν στο πόστο της και είπε τα ζώδια. Πριν πει τις αστρολογικές της προβλέψεις, ο Πέτρος Κωστόπουλος της είπε συλληπτήρια, γιατί «έχασε» ένα αγαπημένο πρόσωπό της, την αδερφή της. Η Βίκυ είπε τα ζώδια και στο τέλος δεν μπόρεσε να κρατήσει τα δάκρυά της. Τα θερμά μας συλλυπητήρια στην Βίκυ Παγιατάκη.
{YouTube}zfazriHt_94{/YouTube}
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)