![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Εξιτήριο πήρε το μεσημέρι της Τρίτης η Κατερίνα Κουργιουξίδου, από το ιδιωτικό μαιευτήριο στο οποίο έφερε στη ζωή το περασμένο Σάββατο την κορούλα της – καρπό του έρωτά της με τον Σταμάτη Γονίδη.
Η ίδια, συνοδευόμενη από τον τραγουδιστή ήταν φυσικά τρισευτυχισμένη, ενώ οι δυο τους έκαναν δηλώσεις σε τηλεοπτικό συνεργείο. Μαζί τους και ο γυναικολόγος και μαιευτήρας της Κατερίνας. Όσο για το όνομα που θα πάρει η κόρη του ζευγαριού; Όπως έγινε γνωστό, θα ονομαστεί Μαρία – Ελένη. Το Μαρία από την Παναγία, διότι για τον Σταμάτη Γονίδη ο ερχομός της ήταν ένα θαύμα και το Ελένη από τη μητέρα της Κατερίνας.
Δες τις φωτογραφίες που εξασφάλισε το TLIFE:
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)