![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
15.000 likes μέσα σε μία ώρα
Η Ελένη Μενεγάκη ζει μία από τις καλύτερες περιόδους της ζωής της και ιδιαίτερα τον τελευταίο χρόνο που έχει έρθει στη ζωή της η μικρή Μαρίνα.
Είναι η μικρή της πριγκίπισσα και κάθε φορά που μιλά για αυτή... λιώνει. Κάπως έτσι λιώσαμε και εμείς μόλις είδαμε τη φωτογραφία που πόσταρε στο instagram.
H παρουσιάστρια φωτογράφισε τα μικρά ποδαράκια της Μαρίνας και τα «ανέβασε» στο instagram. Έχει ξεκινήσει από ότι φαίνεται να κάνεις τις πρώτες της καλοκαιρινές βόλτες και η Ελένη της φορά τα πιο μοδάτα σανδαλάκια. Είναι να μη «λιώσει» όλo το instagram;
Δείτε τη φωτογραφία ΠΑΡΑΚΑΤΩ:
queen.gr