![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Mε τον επίσης ηθοποιό και σύντομα συμπρωταγωνιστή της στο Μπρούσκο, Μανώλη Κλωνάρη, είναι ερωτευμένη η Τζόυς Ευείδη.
Οι δυο τους είναι μαζί καιρό, περίπου δυόμισι χρόνια. Συνεργάστηκαν μάλιστα στο παιδικό έργο «Ευτυχισμένος» πρίγκιπας που διασκεύασε και σκηνοθέτησε η αγαπημένη ηθοποιός, ενώ εκείνος υποδύθηκε έναν από τους βασικότερους ρόλους.
Σύμφωνα με δημοσίευμα της Real, o Κλωνάρης σύντομα θα μπει και στο μόνιμο καστ της επιτυχημένης σειράς «Μπρούσκο» στην οποία πρωταγωνιστεί εκείνη ενσαρκώνοντας τον Αλκιβιάδη ο οποίος θα έρθει σε κόντρα με τον Σήφη όταν εκείνος διεκδικεί τη γυναίκα του.
tff.gr
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)