![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Άννα Βίσση είναι μια γιαγιά και μαμά πολλών ταχυτήτων για αυτό και κάθε φορά οι επαγγελματικές της υποχρεώσεις το επιτρέπουν ταξιδεύει στην Αμερική εκεί οπού διαμένει μόνιμα η κόρη της και τα δυο της εγγόνια.
Το σπίτι της όμως το φροντίζει η ίδια και όπως θα δεις και στη gallery που ακολουθεί η διακόσμησή του έχει στοιχεία από της προσωπικότητά της.
Είναι ροκ, ζεστό με όμορφα χρώματα ενώ κυριαρχεί το ξύλο και τα ιδιαίτερα αντικείμενα στη διακόσμηση.
Η ίδια απολαμβάνει το χρόνο της εκεί και αρκεί κανείς να το καταλάβει από τις φωτογραφίες που η ίδια ανεβάζει στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.
Δες το κι εσύ παρακάτω!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)