![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ο Παναγιώτης Καρμάτης έγινε γνωστό στο ευρύ κοινό μέσα από τα «Μαύρα Μεσάνυχτα»…
Σίγουρα αρκετοί από εσάς θυμάστε τον «Βασίλη». Από τότε έχουν περάσει κάποια χρόνια και ο Παναγιώτης Καρμάτης έχει αλλάξει εντυπωσιακά. Μάλιστα, για τις ανάγκες του ρόλου του είχε πάρει 30 ολόκληρα κιλά, τα οποία έχασε μέσα σε δυο χρόνια. Σήμερα, ο νεαρός ηθοποιός είναι πιο αδύνατος από ποτέ και δεν θυμίζει σε τίποτα τον τηλεοπτικό Βασίλη της επιτυχημένης σειράς. Ο Παναγιώτης Καρμάτης συνεχίζει να δραστηριοποιείται στον χώρο της υποκριτικής συμμετέχοντας σε παραστάσεις, καθώς και στην διαδικτυακή σειρά «Τη μάνα μου τη λένε Γιάννη»
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)