![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Την γνωρίσαμε ως Δεβόρα μέσα από την σειρά «Εκείνες κι εγώ».
Ο λόγος για την Νίκη Σερέτη, η οποία από τότε μέχρι σήμερα δεν έχει αλλάξει πάρα πολύ, αλλά έχει αλλάξει look. Ο φωτογραφικός μας φακός την εντόπισε και την απαθανάτισε στο θέατρο Άνεσις στην πρεμιέρα της παράστασης «Κάθε Πέμπτη, κύριε Γκρήν». Η ηθοποιός έχει κόψει τα μαλλιά της, τα έχει κάνει ξανθά και σγουρά. Το κόκκινο κραγιόν που επέλεξε να φορέσει αναδείκνυε το νέο της στυλ, το οποίο της πηγαίνει πολύ.
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)