![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη και η Πέγκυ από τη δημοφιλή σειρά «Κωνσταντίνου και Ελένης» σε μία κοινή τους εμφάνιση παραμένουν λαμπερές και με το δέσιμο που έχουν ως συμπρωταγωνίστριες και φίλες. Δείτε πώς είναι σήμερα!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Η Ελένη και η Πέγκυ από τη δημοφιλή σειρά «Κωνσταντίνου και Ελένης» σε μία κοινή τους εμφάνιση παραμένουν λαμπερές και με το δέσιμο που έχουν ως συμπρωταγωνίστριες και φίλες. Δείτε πώς είναι σήμερα!