![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Λίγες ημέρες μετά τον αιφνίδιο θάνατο της Ζωής Λάσκαρη, η Ζωζώ Σαπουντζάκη βρίσκεται στην εκκλησία του Αγίου Διονυσίου Αρεοπαγίτου για να πει το τελευταίο αντίο στην ηθοποιό.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Λίγες ημέρες μετά τον αιφνίδιο θάνατο της Ζωής Λάσκαρη, η Ζωζώ Σαπουντζάκη βρίσκεται στην εκκλησία του Αγίου Διονυσίου Αρεοπαγίτου για να πει το τελευταίο αντίο στην ηθοποιό.
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΕΙΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΕΔΩ