![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τέτοια θεαματική αλλαγή σε σώμα γνωστού Έλληνα δεν έχουμε δει!
Ο Πάνος Βλάχος πέταξε την μπλούζα του και έδειξε στους διαδικτυακούς φίλους του το αποτέλεσμα της σκληρής γυμναστικής και σωστής διατροφής και μείναμε με το στόμα ανοιχτό!
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Τέτοια θεαματική αλλαγή σε σώμα γνωστού Έλληνα δεν έχουμε δει!
Ο Πάνος Βλάχος πέταξε την μπλούζα του και έδειξε στους διαδικτυακούς φίλους του το αποτέλεσμα της σκληρής γυμναστικής και σωστής διατροφής και μείναμε με το στόμα ανοιχτό!