![Google news logo](/images/gnews_logo.png)
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ήταν ένας άνθρωπος μέσα στη ζωή. Έντονος δυναμικός, κοινωνικός και πάνω απ όλα περήφανος για την καταγωγή και τα παιδιά της. Αυτή ήταν η Αθηνά Παντελίδη.
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΕΔΩ
![](/wp-content/themes/Newspaper/custom/images/customsocial/bluearrow.png)
Ήταν ένας άνθρωπος μέσα στη ζωή. Έντονος δυναμικός, κοινωνικός και πάνω απ όλα περήφανος για την καταγωγή και τα παιδιά της. Αυτή ήταν η Αθηνά Παντελίδη.
ΔΕΙΤΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΜΗΤΕΡΑ ΤΟΥ ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΗ ΕΔΩ